آذر, 1398 بدون نظر مقالات

داربست اسپیس


 

 

داربست فراز اندیشان با هدف مرجعیت داربست در تلاش است تا نیاز‌های این حوزه را برطرف کند. امیدواریم که رسانه‌ها با معرفی داربست فراز اندیشان ما را در این امر مهم یاری کنند.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش به وبسایت داربست فراز اندیشان مراجعه کنید.

اسپیس فریم نوعی از داربست نمایشگاهی است که جدید بوده و دارای زیبایی و مقاومت نیز می باشد. با استفاده از اسپیس فریم می توان هر طرح را در ابعاد و اندازه های مختلف ایجاد کرد. یکی از مزایای اسپیس فریم امکان اجاره گرفتن آن است که می توان این داربست نمایشگاهی را از افرادی که در حوزه نصب و اجاره داربست فعالیت می کنند، اجاره نمود.

مزایای اسپیس فریم

 

۱-نصب آسان

 

نصب اپیس فریم بسیار سریع و راحت می باشد. نحوه نصب آن به این صورت است که میتوان سازه ها را روی زمین کنار یکدیگر و در ابعاد مورد نظر قرار داد و سپس توسط قفل یا بست سازه ها را به یکدیگر متصل نمود. سپس میتوان قسمت های آماده شده را با توجه به طرح مد نظر در کنار یکدیگر قرار داده و با سرعت بالایی به هم با قفل سازه وصل نمود. نصب داربست نمایشگاهی دیگر مشکلات نصب سازه های ساختمانی را ندارد.


۲-سرعت بالای نصب سازه ها

 

سرعت نصب سازه های نمایشگاهی بسیار بالا است و همین امر باعث می شود که اکثر مجریان طرح های مختلف از اسپیس فریم برای اسکلت فضای مورد نظر خود استفاده کنند. نصب این مدل سازه ها به قدری راحت است که اگر کسی فقط چند بار آن را انجام داده باشد میتواند در عمل نصب سازه ها موفق شده و کار خود را انجام دهد. حتی شرایطی نیز وجود داشته که افراد طی مدت یک روز، سازه را اجاره کرده و سپس به کارگرانی سپرده اند که هیچگونه تجربه ای در زمینه اسپیس فریم نداشته اند. در نهایت در همان روز برپایی سازه ها با رفع چند ایراد جزیی و کوچک با موفقیت به اتمام می رسد.


۳- وزن سبک اسپیس فریم

 

از دیگر مزایای اسپیس فریم می توان به وزن نسبتا سبک آن اشاره کرد. وزن این سازه طوری است که کارگران می توانند آن را حمل کنند و دیگر نیازی به جرثقیل و لیفتراک برای جابجایی آنها نیست. و هزینه اجاره جرثقیل نیز صرفه جوبی می شود. کم حجم بودن اسپیس فریم باعث می شود جابجایی آن راحت تر باشد و هزینه آن نیز به مراتب کمتر شود. اما با همین حجم کم میتوان فضاهای بزرگی را ساخت مانند انبار برای محصولات و دیگر نیاز به اجاره یک مکان برای آنها نمی باشد.


۴- استقامت بالا

 

استقامت و پایداری این سازه نمایشگاهی به قدری است که به راحتی میتوان به آن تکیه داد، یا در غرفه اجناس خود را با خیال راحت از آن آویزان نمود. از این سازه ها در فضاهای باز استفاده می شود بدون اینکه کوچکترین نگرانی برای فرو ریختن آن وجود داشته باشد. امروزه با استفاده از طرح های حرفه ای میتوان از این سازه ها برای ساخت سالن هایی به طول ۲۰ متر، بدون ستون استفاده کرد. که کار مجریان نمایشگاه ها را بسیار راحت کرده است.

داربست نمایشگاهی (اسپیس فریم)

داربست فلزی فرازاندیشان|خدمات برتر

داربست فلزی فرازاندیشان با کادری مجرب و حرفه ای با زمان بندی دقیق و قیمت منصفانه در خدمت شما عزیزان می باشد برای تماس کلیک کنید

داربست فلزی فرازاندیشان|خدمات برتر

داربست فلزی فرازاندیشان با کادری مجرب و حرفه ای با زمان بندی دقیق و قیمت منصفانه در خدمت شما عزیزان می باشد برای تماس کلیک کنید

داربست فرازاندیشان|خدمات ما

نما ساختمان و کفراژ , اجرای پروژه های زیر بتون , غرفه و نمایشگاه , استیج جهت مراسم ها , تابلوهای تبلیغاتی و ایستگاههای صلواتی جهت مناسبت های متفاوت برای تماس کلیک کنید

داربست ارزان،داربست فلزی،داربست فرازاندیشان

 

آدرس شرکت  : تهران|خیابان خاوران|شهرک مشیریه|خیابان صالحی|کوچه آبان غربی|پلاک۱۱۱|واحد۷

شماره مشاوره: ۰۹۱۲۱۷۶۱۸۳۱ شماره تماس: ۰۲۱۳۳۴۶۰۱۵۵

 پشتیبانی فنی : info@darbastfa.com

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره-حرفه-ای-داربست