داربست فلزی|داربست|داربست تهران

پروژه داربست ساختمان پلاسکو

ارسال نوشته به دوستان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

با سلام احترام خدمت همه ی شما همراهان جان اینبار مفتخریم که پروژه ای خاص از پروژه های اجرائی توسط داربست فلزی فراز اندیشان خدمتتان معرفی کنیم .

ساختمان پلاسکو که یکی از پروژه های معروف سطح جهانی میباشد که بر اثر آتش سوزی در سال 1397 فروریخته بود به کارفرمائی بنیاد مستضعقین جمهوری اسلامی ایران اکنون در حال ساخت میباشد که شرکت رامان پیمانکاری ساخت این پروژه را بر عهده دارد و گروه داربست فلزی فرازاندیشان مفتخرست که در راستای انجام و اجرای نمای ساختمان پلاسکو مسئولیت داربست فلزی این پروژه را بر عهده دارد.

این ساختمان در تعداد طبقات مثبت طبقه و 5 طبقه منفی در حال اجرا میباشد که تماماً سطح خارجی پروژه مجهز به داربست فلزی با تمام قوانین ایمنی (HSE) اجرا شده و تایید مامورین ایمنی پروژه و سازمان استاندارد ایمنی را اخذ نموده است.

تاریخ شروع این پروژه از خرداد ماه سال 1399 و اکنون در حال کار میباشد و همچنین متراژ تقریبی نمای ساختمان حدود 10.000 متر مربع و داربست منصوب در این پروژه حدودا به 10.000 متر مربع نمای ساختمان و حدود 26.000 متر مکعب داربست کفراژ میباشد.

فاصله تمای پایه ها و دستگیره ها و جان پناه های داربست طبق استاندارد ایمنی ایران نصب گردیده که این عامل درصد خطر و خطای کارکنان بر روی داربست را به شدت کاهش میدهد.

داربست فلزی ساختمان پلاسکو

نیاز به خدمات داربست دارید؟

جهت دریافت خدمات داربست فلزی در سرتاسر کشور با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط

پروژه ها

پروژه داربست ساختمان پلاسکو

با سلام احترام خدمت همه ی شما همراهان جان اینبار مفتخریم که پروژه ای خاص از پروژه های اجرائی توسط داربست فلزی فراز اندیشان خدمتتان
داربست فلزی
خدمات

داربست فلزی

داربست فلزی:   برخلاف باورعموم که فکر میکنند داربست کار بسیار خطرناک و ترسناکیست و در نقاط و ارتفاعات بالا انسان از ترس به سطوح

خدمات

داربست کفراژ یا (کفراژ بندی)

داربست کفراژ یا (کفراژ بندی):   بعضی از مهندسین و فعالان حوزه سازه و ساختمان بر این باورند که داربست نماهای مرتفع حتماً نیاز به