مهر, 1399 بدون نظر پروژه ها, خدمات, داربست

با سلام احترام خدمت همه ی شما همراهان جان اینبار مفتخریم که پروژه ای خاص از پروژه های اجرائی توسط داربست فلزی فراز اندیشان خدمتتان معرفی کنیم .

ساختمان پلاسکو که یکی از پروژه های معروف سطح جهانی میباشد که بر اثر آتش سوزی در سال ۱۳۹۷ فروریخته بود به کارفرمائی بنیاد مستضعقین جمهوری اسلامی ایران اکنون در حال ساخت میباشد که شرکت رامان پیمانکاری ساخت این پروژه را بر عهده دارد و گروه داربست فلزی فرازاندیشان مفتخرست که در راستای انجام و اجرای نمای ساختمان پلاسکو مسئولیت داربست فلزی این پروژه را بر عهده دارد.

این ساختمان در تعداد طبقات مثبت طبقه و ۵ طبقه منفی در حال اجرا میباشد که تماماً سطح خارجی پروژه مجهز به داربست فلزی با تمام قوانین ایمنی (HSE) اجرا شده و تایید مامورین ایمنی پروژه و سازمان استاندارد ایمنی را اخذ نموده است.

تاریخ شروع این پروژه از خرداد ماه سال ۱۳۹۹ و اکنون در حال کار میباشد و همچنین متراژ تقریبی نمای ساختمان حدود ۱۰٫۰۰۰ متر مربع و داربست منصوب در این پروژه حدودا به ۱۰٫۰۰۰ متر مربع نمای ساختمان و حدود ۲۶٫۰۰۰ متر مکعب داربست کفراژ میباشد.

فاصله تمای پایه ها و دستگیره ها و جان پناه های داربست طبق استاندارد ایمنی ایران نصب گردیده که این عامل درصد خطر و خطای کارکنان بر روی داربست را به شدت کاهش میدهد.

داربست فلزی ساختمان پلاسکو
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره-حرفه-ای-داربست